ÖVRIGT / Speglar / Glasmästarspegel 12297578
nr 1229 7578
Glasmästarspegel
1800-tal, akvarelldekor, 51x27
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 21 januari 2019
kl 20:20:14
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr